Subscribe JVF Pro® the business plan at only € 99!
申請
JVFはどう仕事するか?
JVF

Es Gold

Gözlerinizi Alamayacaksınız!

WEBSITE
コンタクト

Firmamızın temelleri, 1980 yılında rahmetli babamız Cemalettin Erhan tarafından perakende mağazacılık sektörü ile hizmete başladı. 1986 yılında İstanbul'da kuyumculuk eğitimini tamamladıktan sonra değerli kardeşim Can Koray Erhan ile birlikte Türkiye'nin dört bir yanına toptan satış faaliyetinde bulunmaya başladık. 2000 yılında Es Gold markası tescillenip bugünkü seviyesine geldi. Firmamız dünya çapında katılımcıların bulunduğu mart fuarında kendini tanıtma fırsatı buldu ve iç piyasa yanında, dış piyasada da hizmet vermeye başladı. 35 yılı aşkın tecrübemiz ile alyans, pırlanta ve 14 ayar çeşitleri ile siz kıymetli meslaktaşlarımızla birlikte çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz : Es Gold Kuyumculuk olarak sektörde; alyans, pırlanta ve 14 ayar çeşitlerimizle her zaman taze kalarak, istekleriniz doğrultusunda yeniliklere öncülük etmeyi hedefliyor ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektörün ve firmamızın gelişimi adına tercihleriniz doğrultusunda firmamızı yeniliklere açık tutarak en iyi hizmet kalitesi ile varlığımızı sürdürüyoruz. En büyük hedefimiz sektörümüzde Türkiye'yi dünya ülkelerine en iyi şekilde tanıtmaktır.

Misyonumuz : Alyans, pırlanta ve 14 ayar çeşitlerimizle hızlı bir şekilde büyümekteyiz. Önceliğimiz istekleriniz ve memnuniyetinizdir. Bugün atölyelerimiz, bayilerimiz ve personelimizle aile yapısı içerisinde çalışarak hizmette verimliliği esas alıyoruz.

Translate

Showcase Es Gold

全見

ビデオ

我々に連絡 Es Gold

Es Gold
Mollafenari Mahallesi, Kürkçüler Pazarı Sk. No:57
34120 Fatih, İstanbul, Turkey
+90 539 306 05 37
Google Maps